تماس با شماره 09125720285    09123255953 یا ارسال پیام واتساپ
AZIMUT 55

اجاره کشتی خصوصی در جزیره کیش جزء تفریحات لوکس و مجلل کیش می‌باشد. اکثر عروس و دامادهایی که به جزیره کیش سفر می‌کنند این کشتی تفریحی خصوصی را اجاره می‌کنند و شروع زندگی مشترک خود را در میان آب‌های خلیج‌فارس آغاز می‌کنند. اجاره کشتی تفریحی خصوصی کیش به‌صورت ساعتی، روزانه، هفتگی و حتی ماهانه می‌باشد.
بسیاری از افراد جشن تولد و مراسم مختلف دیگر را در کشتی تفریحی خصوصی کیش برگزار می‌کنند. اگر به مناسبت سالگرد ازدواج یا هر جشن دیگری قصد دارید که طرف مقابل خود را سورپرایز کنید کشتی تفریحی خصوصی کیش بهترین گزینه می‌باشد. می‌توانید برای برگزاری این جشن‌ها میهمان هم دعوت کنید چون این کشتی خصوصی ظرفیت 14 نفر را دارد. انواع تزئینات مخصوص تولد و جشن نیز در این کشتی انجام می‌شود. کشتی تفریحی خصوصی کیش ظاهری بسیار شیک و جذاب دارد و دارای امکانات رفاهی گسترده‌ای می‌باشد.

گذراندن وقت در قایق‌ها و کشتی‌های تفریحی بسیار دل‌چسب و خاطره‌انگیز می‌باشد. اگر این کشتی تفریحی، خصوصی باشد و دوستان و خانواده میهمان آن باشند که صفای دیگری دارد. با اجاره کشتی تفریحی خصوصی می‌توانید به ناخدای کشتی بگویید تا هر مسیری که دلخواهتان است را انتخاب کند. کشتی تفریحی خصوصی کیش دارای امکانات لوکس و مجللی می‌باشد و رفاه مسافران در آن به‌طور کامل در نظر گرفته‌شده است.

قوانین کشتی تفریحی خصوصی کیش:

قیمت هر ساعت اجاره شناور 6500000
طول شناور 17 متر
ماکسیمم ظرفیت 14 نفر
شامل سه خواب
یک اتاق مستر
دارای سیستم ایر کاندیشن
مبله
فلای بریج
رعایت قوانین جمهوری اسلامی و قوانین دریانوردی الزامیست.
 
در قسمت نظرات همین صفحه، تجربه استفاده از کشتی تفریحی خصوصی در جزیره کیش را بنویسید و از تجربه دیگران استفاده کنید.


 

نام:

 

 

نام خانوادگی:

 

 

تلفن:

 

 

تاریخ مراجعه را انتخاب کنید:

 

 

 

 
نظرات کاربران
ارسال نظر