تماس با شماره 09125720285    09123255953 یا ارسال پیام واتساپ
پینت بال

پینت بال یکی از این تفریحات مهیج کیش می‌باشد که موردتوجه افراد زیادی قرارگرفته است. می‌توان گفت ورزش پینت بال ترکیبی از ورزش‌های تیراندازی و دوومیدانی می‌باشد که شبیه به یک صحنه‌ی جنگ بی‌خطر بوده و برای پیروزی در آن باید یک برنامه‌ریزی استراتژیک داشته باشید.
پینت بال یک ورزش  گروهی و از تفریحات کیش است که بسته به میزان قابلیت‌های فکری و  فیزیکی افراد می‌تواند بسیار مهیج باشد. در این ورزش تفنگ‌های مخصوصی طراحی‌شده  که هرکدام از آن‌ها به مخزن باد مجهز هستند و در هر نوبت شارژ می‌توانند حدود ۱۵۰ تا ۲۰۰ گلوله شلیک کنند. یکی از ویژگی‌های مهم این تفریح گلوله‌های مخصوص آن است که ژلاتینی بوده و بارنگ‌های بی‌خطر خوراکی پرشده است و به‌محض برخورد باهدف ترکیده  و با پخش رنگ محل برخورد مشخص می‌شود.
مهم‌ترین هدف این بازی فتح پرچم است که در این نوع کلیه افراد به دو گروه تقسیم‌شده و مقابل هم صف‌آرایی می‌کنند. مهم‌ترین نکته‌ای که باید در نظر بگیرید این است که از حداقل 2 تا حداکثر 16 نفر در یک گروه می‌توانند باشد. پس از دستور شروع بازی توسط داور به‌طرف هم تیراندازی نموده و افرادی که مورد اصابت قرار گیرند از بازی خارج می‌شوند و این بازی زمانی هیجان‌انگیز می‌شود که به یکدیگر حمله کنند و بازی تا جایی ادامه پیدا می‌کند که پرچم تیم حریف را از آن خود کنند. لازم به  ذکر است که با توجه به لوازم  و  تجهیزات ایمنی و استانداردی که توسط باشگاه در اختیار میهمانان قرار می‌گیرید این ورزش کاملاً بی‌خطر بوده و افراد را از هرگونه آسیب احتمالی مصون می‌دارد و لذا همه افراد اعم از  بانوان و  آقایان و  همچنین نونهالان ۸ سال به بالا امکان استفاده از این ورزش رادارند.
با مبلغ ذکرشده ۳۰ الی ۶۰ دقیقه زمین‌بازی، همراه با ۵۰ عدد توپ و یک ست کامل لباس در اختیار شما قرار می دهند.
در صورت نیاز به توپ مجدد با پرداخت مبلغی توپ را خریداری نمایید.

 
قوانین پینت بال:
مبلغ پرداختی نهایی است و در محل مجموعه مبلغ دیگری پرداخت نخواهید کرد.
هر بلیت مخصوص یک نفر است.
قابل‌استفاده برای بانوان و آقایان
بلیت پینت بال، پس از خرید از طریق تلگرام و یا واتسآپ برای شما ارسال خواهد شد.
 
در قسمت نظرات همین صفحه، تجربه پینت بال کیش را بنویسید و از تجربه دیگران استفاده کنید.

 


 

نام:

 

 

نام خانوادگی:

 

 

تلفن:

 

 

تاریخ مراجعه را انتخاب کنید:

 

 

قیمت اصلی این سرویس 45,000 تومان می باشد.

 

 

 
نظرات کاربران
ارسال نظر