پینت بال

پینت بال یکی از این تفریحات مهیج کیش می‌باشد که موردتوجه افراد زیادی قرارگرفته است. می‌توان گفت ورزش پینت بال ترکیبی از ورزش‌های تیراندازی و دوومیدانی می‌باشد که شبیه به یک صحنه‌ی جنگ بی‌خطر بوده و برای پیروزی در آن باید یک برنامه‌ریزی استراتژیک داشته باشید.
پینت بال یک ورزش  گروهی و از تفریحات کیش است که بسته به میزان قابلیت‌های فکری و  فیزیکی افراد می‌تواند بسیار مهیج باشد. در این ورزش تفنگ‌های مخصوصی طراحی‌شده  که هرکدام از آن‌ها به مخزن باد مجهز هستند و در هر نوبت شارژ می‌توانند حدود ۱۵۰ تا ۲۰۰ گلوله شلیک کنند. یکی از ویژگی‌های مهم این تفریح گلوله‌های مخصوص آن است که ژلاتینی بوده و بارنگ‌های بی‌خطر خوراکی پرشده است و به‌محض برخورد باهدف ترکیده  و با پخش رنگ محل برخورد مشخص می‌شود.
مهم‌ترین هدف این بازی فتح پرچم است که در این نوع کلیه افراد به دو گروه تقسیم‌شده و مقابل هم صف‌آرایی می‌کنند. مهم‌ترین نکته‌ای که باید در نظر بگیرید این است که از حداقل 2 تا حداکثر 16 نفر در یک گروه می‌توانند باشد. پس از دستور شروع بازی توسط داور به‌طرف هم تیراندازی نموده و افرادی که مورد اصابت قرار گیرند از بازی خارج می‌شوند و این بازی زمانی هیجان‌انگیز می‌شود که به یکدیگر حمله کنند و بازی تا جایی ادامه پیدا می‌کند که پرچم تیم حریف را از آن خود کنند. لازم به  ذکر است که با توجه به لوازم  و  تجهیزات ایمنی و استانداردی که توسط باشگاه در اختیار میهمانان قرار می‌گیرید این ورزش کاملاً بی‌خطر بوده و افراد را از هرگونه آسیب احتمالی مصون می‌دارد و لذا همه افراد اعم از  بانوان و  آقایان و  همچنین نونهالان ۸ سال به بالا امکان استفاده از این ورزش رادارند.
با مبلغ ذکرشده ۳۰ الی ۶۰ دقیقه زمین‌بازی، همراه با ۵۰ عدد توپ و یک ست کامل لباس در اختیار شما قرار می دهند.
در صورت نیاز به توپ مجدد با پرداخت مبلغی توپ را خریداری نمایید.

 
قوانین پینت بال:
مبلغ پرداختی نهایی است و در محل مجموعه مبلغ دیگری پرداخت نخواهید کرد.
هر بلیت مخصوص یک نفر است.
قابل‌استفاده برای بانوان و آقایان
بلیت پینت بال، پس از خرید از طریق تلگرام و یا واتسآپ برای شما ارسال خواهد شد.
 
در قسمت نظرات همین صفحه، تجربه پینت بال کیش را بنویسید و از تجربه دیگران استفاده کنید.

 


 

نام:

 

 

نام خانوادگی:

 

 

تلفن:

 

 

تاریخ مراجعه را انتخاب کنید:

 

 

قیمت اصلی این سرویس 45,000 تومان می باشد.

 

 

 
نظرات کاربران
ارسال نظر