تماس با شماره 09125720285    09123255953 یا ارسال پیام واتساپ
پکیج ماه عسل (دونفره)
مجموعه پارس سافاری از مجموعه‌های پرجاذبه و پرطرفدار کیش است که تفریحات آن در قالب چند پکیج ارائه می‌شود. پکیج ماه‌عسل (دونفره)  مجموعه پارس سافاری کیش شامل موارد ذیل است:
بلیت ورودی سافاری با ترانسفر رفت‌وبرگشت رایگان (نیازی به خرید بلیت ورودی جداگانه ندارد)
سافاری (لند کروز سواری روی تپه‌های شنی)
تور مینی گلف
زورب‌بال
ماشبن کوبنده
ترانسفر برگشت رایگان فقط در ساعت 20:30 انجام می‌شود و محل پیاده کردن مسافران بازارهای مروارید و پردیس و مرکز تجاری و زیتون و پانیذ است.
شروع شیفت صبح از ساعت 10:00 الی 13:00(پایان پذیرش 12 ظهر)(بدون ترانسفر)
شروع شیفت عصر از ساعت 16:00 الی 20:30 (پایان پذیرش 19:30 شب)(با ترانسفر)
مبلغی که برای پکیج ماه‌عسل سافاری کیش می‌پردازید، مختص دو نفر است.
 
باگی کیش:
یکی دیگر از آیتم‌های جذاب و جالب مجموعه بزرگ پارس سافاری کیش، باگی می‌باشد. در باگی کیش شما سوار ماشین‌های باگی ۲۵۰cc دونفره می‌شوید و همراه با یک لیدر به‌صورت گروهی و با ماشین‌های باگی دیگر به گشت‌وگذار در طبیعت بکر جزیره کیش می‌پردازید. در این تور شما نظاره‌گر آهوان جزیره و مناطق دیدنی جزیره کیش هستید. زمان این تور ۱۵ الی ۲۰ دقیقه می‌باشد؛ و مسیر ۴ الی ۵ کیلومتر است. باگی توسط شخص شما هدایت می‌شود. برای استفاده از این ماشین‌ها نیاز به مهارت خاصی ندارید و یادگیری آن بسیار آسان است. هر بلیت باگی کیش مخصوص دو نفر است.
 
زورب بال:
یکی دیگر از تفریحات جدید و جالب مجموعه پارس سافاری کیش، زورب بال(Zorball) است. در تفریح جذاب زورب بال کیش شما داخل توپی بسیار بزرگ و دوجداره می‌شوید. جداره اول حاوی هوا و جداره دوم حاوی مقداری آب می‌باشد. مهمانان تا ۲ نفر امکان استفاده از یک زور بال را دارند. شما داخل جداره دوم شده و با طی کردن مسیری حدود ۱۵۰ متر با شیبی ملایم مسیر را سپری ‌کنید. مهمان‌هایی که قصد خرید بلیت زورب بال کیش را دارند، توجه داشته باشند که شما باید لباس تهیه‌شده توسط مجموعه سافاری کیش را بپوشید و کاملاً خیس می‌شوید. پس بهتر است لباس اضافه همراه خود داشته باشید.
حرکت داخل توپ بزرگ روی سطح شیب‌دار هم لذت خودش را دارد. زورب بال درواقع یک توپ بسیار بزرگ است که فرد به داخل آن ورود و از روی تپه‌های شیب‌دار به حرکت درمی‌آورد. امکاناتی که مجموعه در اختیار مسافر قرار می‌دهد شامل: کاور کاملاً پوشیده جهت بانوان و آقایان، حوله یک‌بارمصرف، دمپایی و سشوار است.
 
شترسواری:
شترسواری در کیش در مجموعه پارس سافاری کیش قرار دارد. در این قسمت از پارس سافاری کیش، مسیری مشخص‌شده را می‌پیمایید و با گرفتن عکس و ثبت خاطرات دل‌انگیز از گردش و تجربه صحرانوردی غروب خوبی را برای خود رقم خواهید زد. برای عکاسی از بانوان انواع روسری و شال‌های محلی و قومی موجود می‌باشد.
 
عینک VR:
عینک واقعیت مجازی سافاری کیش (عینک سه‌بعدی) یکی دیگر از تفریحات جالب و جذاب مجموعه بزرگ پارس سافاری کیش است. واقعیت مجازی یا Virtual Reality که به اختصار با حروف VR نمایش داده می‌شوند، عبارت است از تلاش بشر برای برداشتن مرزهای بین فضای واقعی و فضای مجازی است. با استفاده از این عینک و دیدن فیلم‌های سه‌بعدی که به این منظور ساخته‌شده است شخص بیننده خود را در فضای فیلم احساس نموده و همراه با صحنه‌های فیلم واکنش متناسب نشان می‌دهد. تصاویر این عینک‌ها واقعی است که اکثر افراد (در صورت عدم استفاده از لوازم کنترل‌کننده) به هنگام دیدن فیلم بر روی زمین دراز کشیده و با خنده‌های مملو از هیجان نشان می‌دهند که از فضای موجود خارج‌شده و در بطن فیلم قرارگرفته‌اند.

 

قوانین پکیج ماه‌عسل مجموعه پارس سافاری کیش:
عکس‌برداری و فیلم‌برداری در داخل مجموعه توسط عکاسان حرفه‌ای انجام می‌گیرد.
در صورت باردار بودن و یا داشتن بیماری خاص حتماً به مسئول مربوطه اطلاع دهید.
کودکان بین ۵ تا ۷ سال که ازنظر جثه در حدی باشند که بتوان از کمربند ایمنی برای آن‌ها استفاده کرد می‌توانند با تهیه بلیت نیم‌بها از سافاری استفاده نمایند.
برای سهولت در انجام بازی‌ها از لباس اسپرت استفاده نمایید.
به‌جز مبلغی که پرداخت می‌کنید، برای پکیج ماه‌عسل سافاری کیش در مجموعه پارس سافاری کیش مبلغ دیگری پرداخت نخواهید کرد.
جهت جلوگیری از تکمیل ظرفیت و برنامه‌ریزی بهتر سعی کنید بلیت خود را زودتر رزرو کنید.
بلیت پکیج ماه‌عسل مجموعه پارس سافاری کیش، پس از خرید از طریق تلگرام و یا واتس‌آپ برای شما ارسال خواهد شد.
 
در قسمت نظرات همین صفحه، تجربه استفاده از آیتم‌های مجموعه پارس سافاری کیش را بنویسید و از تجربه دیگران استفاده کنید.

 


 

نام:

 

 

نام خانوادگی:

 

 

تلفن:

 

 

تاریخ مراجعه را انتخاب کنید:

 

 

قیمت اصلی این سرویس 795,000 تومان می باشد.

 

 

 

نظرات کاربران
ارسال نظر