تماس با شماره 09125720285    09123255953 یا ارسال پیام واتساپ
پکیج آدرنالین سافاری
مجموعه پارس سافاری از مجموعه‌های پرجاذبه و پرطرفدار کیش است که تفریحات آن در قالب چند پکیج ارائه می‌شود. پکیج آدرنالین مجموعه پارس سافاری کیش شامل موارد ذیل است:
بلیت ورودی سافاری با ترانسفر رفت‌وبرگشت رایگان (نیازی به خرید بلیت ورودی جداگانه ندارد)
سافاری (لند کروز سواری روی تپه‌های شنی)
موتورسواری
بانجی‌شوتینگ
عینک سه‌بعدی
ترانسفر برگشت رایگان فقط در ساعت 20:30 انجام می‌شود و محل پیاده کردن مسافران بازارهای مروارید و پردیس و مرکز تجاری و زیتون و پانیذ است.
شروع شیفت صبح از ساعت 10:00 الی 13:00(پایان پذیرش 12 ظهر)(بدون ترانسفر)
شروع شیفت عصر از ساعت 16:00 الی 20:30 (پایان پذیرش 19:30 شب)(با ترانسفر)
یکی از باصرفه‌ترین و معقول‌ترین روش‌های استفاده از تفریحات سافاری، پکیج آدرنالین سافاری کیش است. اگر تک‌تک این تفریحات را به‌صورت جداگانه خریداری نمایید متوجه خواهید شد که پکیج آدرنالین سافاری بسیار مقرون‌به‌صرفه است. پکیج آدرنالین سافاری کیش جدیدترین پکیج مجموعه سافاری کیش است.
 
موتور‌سواری:
موتور ATV 90 اتوماتیک در مجموعه پارس سافاری کیش
موتور اتوماتیک ۴ چرخ برای ۵ دور در پیست خاکی ۴۰۰ متر
 
هرم وحشت:
هرم مومیایی کیش یا دالان وحشت (Tunnel Fear) یکی دیگر از تفریحات هیجان‌انگیز پارس سافاری کیش است. گردشگر در هرم مومیایی کیش، مسیری حدوداً ۱۰۰ متری را طی می‌نماید. این مسیر پرپیچ‌وخم، با ترس و اضطراب همراه است. در هرم مومیایی کیش تلفیقی از ربات و انسان باعث هیجان بیشتر شما می‌شود. بسیاری از گردشگران برای هیجان بیشتر آیتم‌های ترسناک و مهیج را ترجیح می‌دهند. هیجان زیاد باعث ترشح آدرنالین در بدن افراد شده و باعث سرخوشی موقت می‌شود. تونل تنگ و تاریک با پیچ‌وخم‌های بسیار در زیر هرمی که مانند اهرام ثلاثه مصر می‌باشد محل مناسبی برای تجربه‌ی اوج هیجان می‌باشد.
 
بانجی‌شوتینگ:
بانجی‌شوتینگ (bungee shooting) کیش مفرح‌ترین تفریح کیش می‌باشد. اگر به دنبال ساختن یک روز تکرار نشدنی و پرهیجان در جزیره کیش هستید،  بهتر است به فکر امتحان  بانجی شوتینگ هم باشید. این تفریح آدرنالین را در بدن شما افزایش می‌دهد و باعث می‌شود برای دقایقی نفس خود را در سینه حبس کنید. اگر نیاز به آزادسازی آدرنالین خود دارید از این تفریح هیجان‌انگیز غافل نشوید. تفریحی مفرح برای دوستدارانِ هیجان، بی‌شک بانجی‌شوتینگ کیش است. در بانجی‌شوتینگ کیش، جامپر هیجان زیادی را تجربه خواهد کرد.
این نوع بانجی از دو ستون فلزی به ارتفاع 15 متر که به فاصله 20 متر از یکدیگر قرارگرفته‌اند تشکیل‌شده است. به هر ستون یک طناب قابل ارتجاع (کش) که به آن Cord Elastic نیز گفته می‌شود متصل است. استفاده‌کننده (جامپر) با پوشیدن یک جلیقه مخصوص به اسم (هارنس) از دو طرف به این طناب‌ها (کش‌ها) وصل  شده، سپس این طناب‌ها توسط وینچ‌هایی که به روی هر ستون تعبیه‌شده‌اند حدود شش متر به‌طرف بالا  کشیده می‌شود. انتهای یک رشته طناب بلند ابریشمی محکم که یک سر آن به  هارنس (جامپر) متصل است را به موتور چهارچرخ (ATV کشنده) بسته و توسط موتور ATV کشیده می‌شود و پس از طی مسافتی حدود 20 متر، سپس توسط اپراتور از کشنده رها می‌گردد. در این صورت جامپر با شتاب بسیار زیاد شلیک‌شده و مسافتی حدود 60 متر را با زاویه حدود 45 در هوا طی می‌کند تا کشش نگه‌دارنده‌ها (کش‌ها) به انتها برسد و بعد از رسیدن به سرعت صفر این حرکت به‌صورت پاندولی ادامه پیدا می‌کند تا جامپر از حرکت بایستد و درنهایت توسط وینچ‌ها پایین کشیده می‌شود.
 
قوانین بانجی‌شوتینگ:
به دلیل هیجان زیادی که به شما منتقل می‌شود، نباید بیماری قلبی خاصی داشته باشید.
خانم‌ها هم در کنار آقایان می‌توانند از این تفریح بهره ببرند.
برای سنین بالای 15 سال قابل‌استفاده است.
اوج لذت پرواز در ارتفاع حدود 25 متر در مسیر 50 متر
مناسب جهت استفاده از سن 15 سال به بالا
حداقل وزن 45 کیلوگرم
حداکثر وزن 90 کیلوگرم
 
عینک سه‌بعدی:
عینک واقعیت مجازی سافاری کیش (عینک سه بعدی) یکی دیگر از تفریحات جالب و جذاب مجموعه بزرگ پارس سافاری کیش است. واقعیت مجازی یا Virtual Reality که به اختصار با حروف VR نمایش داده میشوند، عبارت است از تلاش بشر برای برداشتن مرزهای بین فضای واقعی و فضای مجازی است. با استفاده از این عینک و دیدن فیلم های سه‌بعدی که به این منظور ساخته شده است شخص بیننده خود را در فضای فیلم احساس نموده و همراه با صحنه های فیلم واکنش متناسب نشان میدهد. تصاویر این عینک ها واقعی است که اکثر افراد (در صورت عدم استفاده از لوازم کنترل کننده) به هنگام دیدن فیلم بر روی زمین دراز کشیده و با خنده های مملو از هیجان نشان میدهند که از فضای موجود خارج شده و در بطن فیلم قرار گرفته اند.

 

قوانین پکیج آدرنالین مجموعه پارس سافاری کیش:
هر بلیت مخصوص یک نفر است.
قابل‌استفاده برای بانوان و آقایان
عکس‌برداری و فیلم‌برداری در داخل مجموعه توسط عکاسان حرفه‌ای انجام می‌گیرد.
در صورت باردار بودن و یا داشتن بیماری خاص حتماً به مسئول مربوطه اطلاع دهید.
کودکان بین ۵ تا ۷ سال که ازنظر جثه در حدی باشند که بتوان از کمربند ایمنی برای آن‌ها استفاده کرد می‌توانند با تهیه بلیت نیم‌بها از سافاری استفاده نمایند.
برای سهولت در انجام بازی‌ها از لباس اسپرت استفاده نمایید.
به‌جز مبلغی که پرداخت می‌کنید، برای پکیج آدرنالین سافاری کیش در مجموعه پارس سافاری کیش مبلغ دیگری پرداخت نخواهید کرد.
جهت جلوگیری از تکمیل ظرفیت و برنامه‌ریزی بهتر سعی کنید بلیت خود را زودتر رزرو کنید.
بلیت پکیج آدرنالین مجموعه پارس سافاری کیش، پس از خرید از طریق تلگرام و یا واتسآپ برای شما ارسال خواهد شد.
 
در قسمت نظرات همین صفحه، تجربه استفاده از آیتم‌های مجموعه پارس سافاری کیش را بنویسید و از تجربه دیگران استفاده کنید.

 


 

نام:

 

 

نام خانوادگی:

 

 

تلفن:

 

 

تاریخ مراجعه را انتخاب کنید:

 

 

قیمت اصلی این سرویس 330,000 تومان می باشد.

 

 

 

نظرات کاربران
ارسال نظر