تماس با شماره 09125720285    09123255953 یا ارسال پیام واتساپ
پلاژ آقایان

در شمال شرقی جزیره پلاژ و مجموعه ورزشی تفریحی ساحلی آقایان با مساحتی حدوداً 10000 مترمربع قرارگرفته است و دسترسی به این مرکز علاوه بر تاکسی با وسیله نقلیه عمومی هم امکان‌پذیر است. این مجموعه شامل امکانات و خدماتی همچون 3 زمین والیبال ساحلی، یک زمین فوتبال ساحلی، امکانات قایقرانی پاروئی، دوش‌های سرپوشیده و روباز، رختکن، اتاق ماساژ، بوفه و نمازخانه می‌باشد. سبک نورپردازی در پلاژ به گونه‌ای است که شب‌ها نیز می‌توان شنا کرد و از دیگر امکانات مجموعه استفاده کنید.
شنا کردن در این سواحل به دلیل شن‌های نرم و دمای مطبوع آن در اکثر فصول سال بسیار لذت‌بخش است. آب تمیز و نیلگون خلیج‌فارس که در اکثر مواقع آبزیان تا کنار ساحل می‌آیند و همچنین کف دریا که تا چندین متر از ساحل قابل‌رؤیت است، به‌یادماندنی و فراموش‌نشدنی است.
اگرچه برای آقایان در اغلب سواحل جزیره شنا کردن آزاد است، اما به دلیل اینکه در باشگاه دریایی امکانات مناسبی برای شنا کردن وجود دارد، از این مکان استقبال بیشتری می‌شود. آموزش شنا در این پلاژ هم به‌صورت انفرادی و هم به‌صورت گروهی انجام می‌شود و نجات‌غریق‌ها در تمام‌وقت اداری حضور دارند.
سواحل این پلاژ ماسه‌ای است و عمق آن نیز به‌تدریج افزایش می‌یابد و امکان مناسبی را برای شنا در عمق‌های مختلف پدید می‌آورد. از دیگرامکانات مختص پلاژ آقایان کیش می‌توان به حمام اختصاصی با آب شیرین، بوفه خوراکی، اجاره تیوب و وسایل بازی برای کودکان، تجهیزات کمک‌های اولیه، کمد لباس، سرویس بهداشتی، سایه‌بان، صندلی‌های مخصوص جهت آفتاب گرفتن و از همه مهم‌تر نجات‌غریق‌های حرفه‌ای و آموزش‌دیده که حواسشان در تمام مدت به امنیت و آسایش شما هست اشاره کرد. وجود بوفه خوراکی در این مکان سبب می‌شود تا در مواقع لازم و به هنگام گرمای زیاد هوا بتوانید از نوشیدنی‌های لذیذ و خنک آن خریداری کنید و لحظات خود را دل‌چسب‌تر کنید. ساعت بازگشایی پلاژ آقایان 9 صبح تا غروب آفتاب است.
فاصله پلاژ آقایان کیش تا پلاژ بانوان 10 دقیقه می‌باشد که خانواده‌های عزیز برای بازگشت می‌توانند ساعتی را تعیین کرده و با یکدیگر به محل اقامتتان بروند.

امکانات تفریحی پلاژ آقایان:
پلاژ آقایان همچنین دارای امکانات تفریحی زیر می‌باشد:
جت اسکی
اسکی روی آب
پاراشوت
قایق‌های بادبانی
امکانات قایق‌رانی پاروئی
غواصی
۳ باب زمین والیبال ساحلی
یک باب زمین فوتبال ساحلی
هندبال ساحلی
اتاق ماساژ
• بلیت پلاژ آقایان پس از خرید از طریق تلگرام و یا واتس‌آپ برای شما ارسال خواهد شد.
 
در قسمت نظرات همین صفحه، تجربه پلاژ آقایان در جزیره کیش را بنویسید و از تجربه دیگران استفاده کنید.


 

نام:

 

 

نام خانوادگی:

 

 

تلفن:

 

 

تاریخ مراجعه را انتخاب کنید:

 

 

قیمت اصلی این سرویس 10,000 تومان می باشد.

 

 

 

نظرات کاربران
ارسال نظر