تماس با شماره 09125720285    09123255953 یا ارسال پیام واتساپ
پارک دلفین ها

حدود ۱۰ سال پیش در جزیره زیبای کیش، پارک دلفین‌ها شروع بکار کرد. مجموعهٔ عظیم تفریحی و توریستی پارک دلفین‌ها با مساحت ۱۰۰ هکتار در جنوب شرقی جزیره کیش واقع‌شده است.
 

آبزیان:
در دلفیناریومِ این مجموعه گونه‌های مختلفی از پستانداران دریایی نگهداری می‌شود. بازدیدکنندگان می‌توانند از حرکات جالب و هنرنمایی این حیوانات که توسط مربیان مجرب آموزش‌دیده‌اند، لذت ببرند.
در این مجموعه بیش از 21 پستاندار دریایی مانند دلفین، شیر دریایی، گراز دریایی، گربه دریایی، پنگوئن و … در استخرهایی که حدوداً 18000 مترمکعب آب دارند نگهداری می‌شوند و مهیج‌ترین نمایش‌هایی که در دنیا بی‌نظیر است را به اجرا درمی‌آورند. در محوطه پارک دلفین‌های کیش نیز شما فضای سبز وسیعی را با انواع گونه‌های مختلف گیاهی و باغ پرندگان می‌بینید که قدم زدن در آن لذت عجیبی دارد.

باغ پرندگان:
در باغ پرندگان این مجموعه بیش از ۵۰ گونه از پرندگان مختلف مانند مرغ سقا، شترمرغ، طوطی ماکائو، طاووس، انواع لک لک،توکان، موزخوار، قو و انواع دیگری از موجودات آبی مثل تمساح که از نقاط مختلف جهان گردآوری‌شده است نگهداری می‌شود. محیط مناسب، موجب تولیدمثل و زندگی طبیعی این موجودات گردیده است. 

امکانات:
این مجموعه دارای سرویس حمل‌ونقل (اتوبوس‌های قطاری) می‌باشد که بازدیدکنندگان را به بخش‌های مختلف پارک دلفین هدایت می‌کنند. همچنین فضای سبز پارک دلفین‌های جزیره کیش دارای یک‌صد گونه مختلف گیاهی و درختان مختلف مانند درخت لور، اکالیپتوس، بیش از ۲۵ گونه کاکتوس و … است.
این پارک زیبا بدون شک یکی از مراکز تفریحی کیش به شمار می‌رود که گردشگران زیادی را از نقاط مختلف ایران به‌سوی خود جذب می‌کند. در حال حاضر هزاران درخت نخل، بنجامین‌هاى بسیار بزرگ، درختان لور (انجیر معابد)، اکالیپتوس، آکاسیا، مورد، کهور، گل ختمى، شیشه‌شور، تکوما، سیاه نوفیلد، کند کارپوس، جونیا پروس و بیش از ۲۵ گونه کاکتوس و سایر گیاهان است که با توجه به وضعیت اقلیمی جزیره کیش و مرجانی بودن خاک آن در نوع خود بی‌نظیر است.
 

برنامه‌های پارک دلفین کیش:
برنامه‌های کلاسیک شو، دلفین شو و پرشین شوی پارک دلفین هرروز در مجموعه بزرگ گردشگری و تفریحی پارک دلفین اجراشده و مورد استقبال مسافران داخلی و خارجی جزیره زیبای کیش قرار دارد.

 

قوانین پارک دلفین کیش:
مبلغ پرداختی نهایی است و در پارک مبلغ دیگری پرداخت نخواهید کرد.
قیمت بلیت پارک دلفین برای نوزاد زیر 2 سال به‌شرط ارائه کارت شناسایی رایگان است.
بلیت پارک دلفین برای کودک 2 تا 4 ساله صرفاً از طریق دفتر فروش مستقر در پارک دلفین صادر می‌گردد.
ساعت سانس عصر پارک دلفین کیش:  از 16:30 تا 21:00
بلیت پارک دلفین، پس از خرید از طریق تلگرام و یا واتس‌آپ برای شما ارسال خواهد شد.
هر بلیت مخصوص یک نفر است و برای آیتم‌های:
1. باغ پرندگان
2. کلاسیک شو
3. دلفین شو
• بلیت پارک دلفین پس از خرید از طریق تلگرام و یا واتس‌آپ برای شما ارسال خواهد شد.
 
در قسمت نظرات همین صفحه، تجربه حضور در بخش‌های مختلف پارک دلفین‌های کیش را بنویسید و از تجربه دیگران استفاده کنید.

 


 

نام:

 

 

نام خانوادگی:

 

 

تلفن:

 

 

تاریخ مراجعه را انتخاب کنید:

 

 

قیمت اصلی این سرویس 235,000 تومان می باشد.

 

 

 

نظرات کاربران
ارسال نظر