رزرو خدمات تشریفات لیموزین

مروزه با افزایش رشد تکنولوژی و زندگی مدرن، به‌منظور مدیریت زمان، حفظ آرامش و حفظ جایگاه اجتماعی برخی از طبقات جامعه راغب هستند که انجام برخی امور خود را به افراد دیگر واگذار کنند. برای مثال سرویس ترانسفر فرودگاهی با تشریفات ویژه و انجام کلیه امور پرواز و فرودگاه برای افراد مهم دولتی و تجاری وجود دارد که می‌توانند از این سرویس‌ها استفاده کنند. جزیره کیش یکی از مناطقی است که به علت وجود تفریحات آبی و غیرآبی فراوان و دیگر تفریحاتی مانند اجاره کشتی‌های تفریحی خصوصی یا جنگ های شبانه کیش گردشگران زیادی را به خود جذب می‌کند و در ردیف ۱۰ جزیره زیبای دنیا نام‌گرفته است. انجام تشریفات و خدمات مختلف در جزیره کیش برای تمامی افراد عادی و یا دولتی و تجاری صورت می‌گیرد. خدمات تشریفات لیموزین در کیش با ارائه خدمات متنوع برای مسافران آرامش را برای آن‌ها فراهم می‌کند و لحظات لذت بخشی را از سفر برای آن‌ها به یادگار می‌گذارد. در ادامه مطلب با خدمات تشریفات لیموزین کیش و نحوه رزرو آن با شما همراه هستیم.
 

خدمات تشریفات لیموزین کیش:
خدمات ترانسفر فرودگاهی با خودروی لیموزین صورت می‌گیرد. این خودرو شکلی کشتی مانند با طولی زیاد دارد و در سراسر دنیا برای انجام تشریفات مختلف و حمل‌ونقل افراد معروف و متمول به کار می‌رود.
ترانسفر مسافر از پای پلکان هواپیما تا سالن CIP  فرودگاه امکان‌پذیر است. خدمات حمل و دریافت بار و چمدان نیز انجام می‌گیرد. همچنین انجام امور مربوط به پرواز مانند تحویل کارت پرواز و تحویل بار به کانتر نیز توسط خدمات تشریفات کیش انجام می‌گیرد و شما می‌توانید بدون هیچ دغدغه‌ای و در کمال آرامش از سفر خود لذت ببرید. برای استفاده از هرکدام از این خدمات هزینه جداگانه‌ای را باید پرداخت کرد.
درصورتی‌که بخواهید یکی از عزیزان خود را سورپرایز کنید می‌توانید با رزرو خدمات تشریفات لیموزین بهترین سورپرایز را داشته باشید و با ترانسفر از فرودگاه و استقبال دسته‌گل توسط کادر خدمات تشریفات عزیزان خود را شگفت‌زده کنید. انواع مختلف لیموزین کرایسلر و لینکلن در کیش وجود دارد و شما می‌توانید در اوج تجمل یک تولد، سالگرد ازدواج و یا جشنی زیبا را در لیموزین داشته باشید. لیموزین به هر صورتی که شما تمایل داشته باشید تزئین می‌شود و می‌توانید کیک سفارش داده‌شده را قبل از این‌که وارد لیموزین شوید با هماهنگی در یخچال لیموزین قرار دهید و نهایت سورپرایز را برای طرف مقابلتان ایجاد کنید. همچنین در صورت تمایل می‌توانید سفارش دهید تا اتاق موردنظرتان در هتلی که رزرو نموده‌اید با شمع و گل تزئین شود و جشنی مجلل و خاص را برای فرد موردنظرتان بگیرید.
لیموزین ظرفیت ۷ نفر را دارد و برای گرفتن تولد و جشن‌ها می‌توانید میهمانانی را نیز دعوت کنید و ساعاتی خوش و لذت‌بخش را در لیموزین کیش تجربه کنید.
کادر خدمات تشریفات لیموزین کیش بسیار باسلیقه و باتجربه می‌باشند و درنهایت ادب و احترام با مسافران برخورد می‌کنند.
خدمات تشریفات لیموزین را برای زوج‌های جوانی که برای ماه‌عسل به کیش آمده‌اند پیشنهاد می‌کنیم. همچنین برای افرادی که برای قرارهای کاری مهم به جزیره کیش سفر می‌کنند و وقت کافی برای انجام امور فرودگاه و پرواز خود ندارند خدمات تشریفات لیموزین کیش پیشنهاد می‌شود.
سرویس خدمات تشریفات لیموزین دارای پذیرایی به‌صورت رایگان نیز است. امکان گشت دور جزیره کیش توسط لیموزین نیز وجود دارد که همراه با پذیرایی و گرفتن عکس می‌باشد. شما می‌توانید با رزرو لیموزین کیش لحظات به‌یادماندنی و ویژه‌ای را تجربه کنید.

 

قوانین خدمات تشریفات لیموزین کیش:
توجه داشته باشید که حداقل ۴ ساعت قبل از پرواز خدمات تشریفات لیموزین را رزرو فرمایید.
مبلغ پرداختی برای تمامی نفرات می‌باشد.
پذیرایی به‌صورت رایگان در لیموزین صورت می‌گیرد.
پذیرایی رایگان درون خودرو
قیمت سرویس‌های فوق جهت ارائه به ۴ نفر و حداکثر ظرفیت ۱۰ نفر می‌باشد.
برای هماهنگی سعی کنید از روز قبل خرید خود را انجام دهید.
در قسمت نظرات همین صفحه، تجربه ترانسفر به‌وسیله لیموزین در کیش را بنویسید و از تجربه دیگران استفاده کنید.


 

نام:

 

 

نام خانوادگی:

 

 

تلفن:

 

 

تاریخ مراجعه را انتخاب کنید:

 

 

 

 
  • 220000
هنوز برای این مورد هیچ قیمتی تعریف نشده است . در نتیجه امکان انتخاب وجود ندارد لطفا با مدیر وب سایت تماس بگیرید .
نظرات کاربران
ارسال نظر