تماس با شماره 09125720285    09123255953 یا ارسال پیام واتساپ
جشن تولد در کیش

سورپرایز تولد و لحظات به‌یادماندنی در کیش:
یکی از خاص‌ترین روزهای زندگی، روز تولد هر فردی است. در این روزِ خاص سورپرایز شدن می‌تواند حس بسیار خوبی به ما منتقل کند. جزیره کیش با فضای جذاب در کنار آب‌های آرام و گاه‌گاهی خروشان از بهترین مکان‌ها برای سورپرایز کردن عزیزان شما در روز تولد آن‌هاست.
 تهیه فینگرفودهای شیک و خوشمزه، بادکنک آرایی، قرار دادن هدیه در بادکنک، آتش‌بازی و نورافشانی، کیک‌های خامه‌ای و فوندانت بخشی از خدماتی است که می‌توانیم برای مراسم شما را یاری کنیم.
 
سورپرایز تولد در کشتی خصوصی تفریحی:
علاوه‌بر گشت دریایی فوق‌العاده جذابی که با کشتی‌های خصوصی می‌توانید داشته باشید، همچنین می‌توانید عزیزانتان را با دیزاین بادکنک، گل، شمع و کیک در عرشه فوق‌العاده زیبای کشتی با چشم‌انداز آب‌های آبی خلیج‌فارس سورپرایز کنید و خاص‌ترین و به‌یادماندنی‌ترین مراسم تولد را برای عزیزانتان رقم بزنید.


سورپرایز تولد با دکور‌های ساحلی در سواحل زیبای کیش:
برای برگزاری جشن تولد در سواحل زیبای کیش ما به بهترین نحو می‌توانیم شمارا همراهی کنیم تا بتوانید خاص‌ترین مراسمات را برای عزیزانتان برگزار کنید.
 اگر شما حتی یک روز قبل هم سفارش مراسم تولد داشته باشید، لوکس‌ترین و زیباترین دیزاین‌ها را برای شما انجام خواهیم داد. بادکنک آرایی، گل‌آرایی، شمع آرایی، بستن طاق با پرده‌های حریر، ماکت‌های باشکوه عدد و سفارش کیک‌های خاص ازجمله خدمات ما هست. حتی اگر شما قصد داشته باشید از دوستان و آشنایان خود در جشن تولدتان میزبانی کنید، ما به بهترین نحو می‌توانیم جشن شمارا برنامه‌ریزی کنیم.

سورپرایز تولد در هتل:
برای تدارکات موردنیاز جشن تولد در کیش  در هتلی که اقامت دارید امکان هرگونه غافلگیری در اتاق، رستوران، کافی‌شاپ وجود دارد.
 اگر شما حتی یک روز قبل هم سفارش مراسم تولد داشته باشید، لوکس‌ترین و زیباترین دیزاین‌ها را برای شما انجام خواهیم داد. بادکنک آرایی، گل‌آرایی، شمع آرایی، بستن طاق با پرده‌های حریر، ماکت‌های باشکوه عدد و سفارش کیک‌های خاص ازجمله خدمات ما می‌باشد. حتی اگر شما قصد داشته باشید از دوستان و آشنایان خود در جشن تولدتان میزبانی کنید، ما به بهترین نحو می‌توانیم جشن شمارا برنامه‌ریزی کنیم.

 

سورپرایز تولد در کیش با لیموزین:
در سفر به جزیره‌ی کیش می‌توانید سورپرایز را از لحظه ورود شروع کنید. استقبالی لوکس و به‌یادماندنی با لیموزین به همراه راننده بسیار هیجان‌انگیز است. در لیموزین با نوشیدنی و تنقلات از شما پذیرایی می‌شود. همچنین شما از این خودرو می‌توانید برای گشت‌وگذار در جزیره‌ی کیش و بازدید از جاذبه‌های دیدنی استفاده کنید.
در لیموزین تزئینات، دسته‌گل، کیک، نوشیدنی، برای شما فراهم می‌شود تا شما بتوانید از همان لحظه اول بهترین خاطرات را رقم بزنید.

 
 
در قسمت نظرات همین صفحه، تجربه سورپرایز تولد در جزیره کیش را بنویسید و از تجربه دیگران استفاده کنید.


 

نام:

 

 

نام خانوادگی:

 

 

تلفن:

 

 

تاریخ مراجعه را انتخاب کنید:

 

 

 نظرات کاربران
ارسال نظر