تماس با شماره 09125720285    09123255953 یا ارسال پیام واتساپ
جایروکوپتر

یکی از لذت‌بخش‌ترین تفریحات در جزیره کیش جایروکوپتر بوده که با پرواز بر فراز آب‌های نیلگون خلیج‌فارس به آن دست می‌یابید. هواپیماهای ملخ بالا یا جایروکوپتر یا همان هلیکوپتر دونفره، به شما فرصت تجربه هیجان پرواز را می‌دهد و می‌توانید زیبایی‌های جزیره را از آسمان تماشا کنید و لذت ببرید.
یکی از امن‌ترین وسایل پرواز جایروکوپتر است. تست و بررسی دقیق و همه‌منظوره جایروکوپتر کیش توسط متخصصین کارآزموده و بررسی کامل شرایط پرواز باعث ایجاد حس امنیت و آرامش در این تجربه شگفت‌انگیز برای شما می‌شود.
 
جایروکوپتر چیست؟
جایروکوپتر(Gyrocopter) یک وسیله پرواز شبیه هلیکوپتر است. کل ظرفیت جایروکوپتر یا همان هلیکوپتر تفریحی ۲ نفر می‌باشد. یک نفر خلبان که جایروکوپتر را هدایت می‌کند و یک نفر مسافر. این هلیکوپتر تفریحی از قدرت مانور بسیار بالایی برخوردار است.
پرواز یکی از آرزوهای شیرین بشر در طول تاریخ بوده است. امروزه وسایل پرنده بسیاری برای انجام امور حمل‌ونقل و همچنین پروازهای آکروباتیک تفریحی طراحی‌شده است. یکی از جذاب‌ترین و زیباترین پروازهای حال حاضر دنیا پرواز با این وسیله است. جایروکوپتر کیش (هلی‌کوپتر تفریحی) حس واقعی پرواز را به شما هدیه می‌کند. پرواز با جایروکوپتر کیش درنهایت ایمنی هیجان و آرامشی توأم را در بردارد. پرواز با ارتفاع کم بر روی آب‌های آزاد از جذابیت‌های این تفریح فوق‌العاده می‌باشد. باند پروازهای تفریحی جزیره کیش به طول یک هزار و ۵۰۰ متر و عرض ۳۰ متر جهت انجام پروازهای تفریحی در جزیره کیش بوده و پذیرای گردشگران و علاقه‌مندان به پرواز می‌باشد.

هم‌اکنون این امکان فراهم است تا پرواز با جایروکوپتر کیش را در جزیره و بر فراز سواحل زیبای خلیج‌فارس تجربه کنید. کادر پروازی مجرب و تیم فنی کارآزموده آماده ارائه خدمات پروازی با جدیدترین جایروکوپترهای دنیا مدل ۲۰۱۷ می‌باشند. لذت دیدن جزیره کیش از آسمان، لذت پرواز در خشکی و دریا، تجربه‌ی بی‌نظیر پرواز در جزیره کیش، همه و همه با جایروکوپتر کیش دست‌یافتنی است.

 

قوانین جایروکوپتر:
مبلغ پرداختی نهایی است و در جایروکوپتر کیش مبلغ دیگری پرداخت نخواهید کرد.
حداقل سن استفاده 10 سال
حداکثر وزن 105 کیلوگرم
هر بلیت مخصوص یک نفر است.
قابل‌استفاده برای بانوان و آقایان
مدت‌زمان پرواز: 10 دقیقه
جهت جلوگیری از تکمیل ظرفیت و برنامه‌ریزی بهتر، سعی کنید بلیت خود را زودتر رزرو کنید.
بلیت جایروکوپتر، پس از خرید از طریق تلگرام و یا واتسآپ برای شما ارسال خواهد شد.
 
در قسمت نظرات همین صفحه، تجربه استفاده از جایروکوپتر کیش را بنویسید و از تجربه دیگران استفاده کنید.

 


 

نام:

 

 

نام خانوادگی:

 

 

تلفن:

 

 

تاریخ مراجعه را انتخاب کنید:

 

 

قیمت اصلی این سرویس 480,000 تومان می باشد.

 

 

 

نظرات کاربران
ارسال نظر