تماس با شماره های 09125720285  و 02145682000
بانجی شوتینگ

بانجی‌شوتینگ (bungee shooting) کیش مفرح‌ترین تفریح کیش می‌باشد. اگر به دنبال ساختن یک روز تکرار نشدنی و پرهیجان در جزیره کیش هستید،  بهتر است به فکر امتحان  بانجی شوتینگ هم باشید. این تفریح آدرنالین را در بدن شما افزایش می‌دهد و باعث می‌شود برای دقایقی نفس خود را در سینه حبس کنید. اگر نیاز به آزادسازی آدرنالین خود دارید از این تفریح هیجان‌انگیز غافل نشوید. تفریحی مفرح برای دوستدارانِ هیجان، بی‌شک بانجی‌شوتینگ کیش است. در بانجی‌شوتینگ کیش، جامپر هیجان زیادی را تجربه خواهد کرد.
نام دیگر بانجی‌شوتینگ کیش، بانجی‌اسلینگ‌شات (bungee slingshot) می‌باشد. بانجی‌اسلینگ‌شات ساخت کشور فرانسه و از خانواده بانجی‌جامپینگ است. تفاوت بانجی‌شوتینگ و بانجی‌جامپینگ در این است که در بانجی‌جامپینگ شما از ارتفاع به زمین سقوط می‌کنید ولی در بانجی‌شوتینگ شما از سمت زمین به آسمان پرتاب می‌شوید.
این نوع بانجی از دو ستون فلزی به ارتفاع 15 متر که به فاصله 20 متر از یکدیگر قرارگرفته‌اند تشکیل‌شده است. به هر ستون یک طناب قابل ارتجاع (کش) که به آن Cord Elastic نیز گفته می‌شود متصل است. استفاده‌کننده (جامپر) با پوشیدن یک جلیقه مخصوص به اسم (هارنس) از دو طرف به این طناب‌ها (کش‌ها) وصل  شده، سپس این طناب‌ها توسط وینچ‌هایی که به روی هر ستون تعبیه‌شده‌اند حدود شش متر به‌طرف بالا  کشیده می‌شود. انتهای یک رشته طناب بلند ابریشمی محکم که یک سر آن به  هارنس (جامپر) متصل است را به موتور چهارچرخ ATV )کشنده ) بسته و توسط موتور ATV کشیده می‌شود و پس از طی مسافتی حدود 20 متر, سپس توسط اپراتور از کشنده رها می‌گردد. در این صورت جامپر با شتاب بسیار زیاد شلیک‌شده و مسافتی حدود 60 متر را با زاویه حدود 45 در هوا طی می‌کند تا کشش نگه‌دارنده‌ها (کش‌ها) به انتها برسد و بعد از رسیدن به سرعت صفر این حرکت به‌صورت پاندولی ادامه پیدا می‌کند تا جامپر از حرکت بایستد و درنهایت توسط وینچ‌ها پایین کشیده میشود.

 

قوانین بانجی‌شوتینگ:
به دلیل هیجان زیادی که به شما منتقل می‌شود، نباید بیماری قلبی خاصی داشته باشید.
خانم‌ها هم در کنار آقایان می‌توانند از این تفریح بهره ببرند.
برای سنین بالای 15 سال قابل‌استفاده می‌باشد.
اوج لذت پرواز در ارتفاع حدود 25 متر در مسیر 50 متر
در سانس عصر
مناسب جهت استفاده از سن 15 سال به بالا
حداقل وزن 45 کیلوگرم
حداکثر وزن 90 کیلوگرم
مبلغ پرداختی نهایی است و در کلوپ تفریحات دریایی مبلغ دیگری پرداخت نخواهید کرد.
بلیت بانجی‌شوتینگ، پس از خرید از طریق تلگرام و یا واتس‌آپ برای شما ارسال خواهد شد.
 
در قسمت نظرات همین صفحه، تجربه بانجی‌شوتینگ در جزیره کیش را بنویسید و از تجربه دیگران استفاده کنید.
 
توجه: برای استفاده از این تفریح نیاز به بلیط ورودی مجموعه پارس سافاری کیش دارید. برای تهیه بلیط ورودی مجموعه پارس سافاری کیش اینجا را کلیک کنید.

 


 

نام:

 

 

نام خانوادگی:

 

 

تلفن:

 

 

تاریخ مراجعه را انتخاب کنید:

 

 

 

قیمت اصلی این سرویس 120,000 تومان می باشد.

 

نظرات کاربران
ارسال نظر