تماس با شماره 09125720285    09123255953 یا ارسال پیام واتساپ
مقالات
پرطرفدارترین و هیجان انگیز ترین تفریحات کیش

پرطرفدارترین و هیجان انگیز ترین تفریحات کیش

در چند سال اخیر جزیره کیش به قطب گردشگری در جنوب کشور تبدیل شده است . تفریحات کیش یکی از عوامل جذب توریست هاست . تفریحاتی که هر کدام به تنهایی هیجان وصف ناپذیری را به شما خواهند داد . تفریحات آبی کیش همچون جت اسکی ، بنانا ، پارک آبی ، غواصی و … از جمله بهترین تفریحات در کیش هستند . در ادامه هیجان انگیزترین تفریحات در سفر به کیش را معرفی کرده ایم تا با آشنایی بیشتری انتخاب کنید . زیرا به دلیل اینکه این تفریحات گران هستند ، نمی توانید همه آنها را تجربه کنید .
راهنمای 48 ساعت تفریح درجزیره کیش

راهنمای 48 ساعت تفریح درجزیره کیش

تور کیش اگر پرطرفدارترین تور داخلی نباشد، بی‌تردید یکی از پرتقاضاترین و محبوب‌ترین تورهای کشورمان است. تورهای کیش اگرچه تنوع بسیاری چه از نظر هزینه و چه از لحاظ تعداد روزهای سفر دارند، اما تورهای دو تا سه روزه کیش در تمامی ایام سال جایی درصدر فهرست آژانس های گردشگری برای خود دست و پا می‌کنند. سفر به کیش، سفر به زیبایی‌های طبیعی، بازدید از آثار تاریخی و مهم‌تر از همه سفری تفریحی به جزیره مجهز به تمامی امکانات رفاهی است. در این مقاله با اماکن تفریحی جزیره زیبای کیش را به همراهان نکست هالیدی معرفی
تفریحات در کیش

تفریحات در کیش

کیش جزیره ای با 91.5 کیلومتر مربع مساحت است و از آنجایی که تفرجگاه خصوصی شاه سابق بوده، بین دو جزیره اصلی , بیشتر توسعه یافته و لوکس تر محسوب می شود. بهترین زمان برای سفر به کیش بین ماه های آبان تا فروردین است. البته در سایر ماه های سال به دلیل تخفیفات و خلوت بودن خالی از گردشگر نیست.