تماس با شماره های 09125720285  و 02145682000

تفریحات پر طرفدار

اگر دنبال تفریحاتی هستید که هیجان زیاد داشته باشد و از آب هم هراس ندارید ما به شما این مطلب را پیشنهاد می‌کنیم ، چون می‌خواهیم شما را با دنیایی از تفریحاتی که استرس، هیجان، شادیِ زیاد دارد، آشنا کنیم.  تجربه کردن این هیجانات کار دشواری نیست فقط با ما همراه باشید.

1.پاراسل

پاراسل  کیش لذتی همراه با هیجان و ترس است که در عین القای این حس، احساس آرامشِ وصف‌ناشدنی را برای شما گردشگران به ارمغان می‌آورد. این تفریح آبی که به‌عنوان یکی از محبوب‌ترین ورزش‌های آبی هم شناخته می‌شود همه‌روزه در تمامی مراکز تفریحات ساحلی، از طلوع خورشید تا غروب آن برگزار می‌گردد. تماشای غروب آفتاب در ارتفاعات جزیره کیش و بر روی پاراسل کیش بسیار مهیج و جذاب است.

تجربه دیدن جزیره زیبای کیش از بالا، بسیار هیجان‌انگیز و لذت‌بخش است. اگر دوست دارید که خاطره‌ای خوش و هیجان‌انگیز از جزیره کیش در ذهن شما باقی بماند پیشنهاد ما این است که حتماً پاراسل کیش را امتحان کنید.

2.فلای برد

با فلای‌برد پرواز کنید. فلای برد یکی از ورزش‌های پرهیجان دریایی و جدید محسوب می‌شود که لازمه‌ی آن عکس‌العمل‌ها و تصمیم‌گیری‌های مهم در کمترین زمان است تا فرد بتواند تعادل خود را هنگام پرواز بر روی سطوح آب به دست آورد.فلای بورد (Flyboard) وسیله است که بااتصال به یک جت اسکی، شخص را بر روی هوا معلق نگه می‌دارد و با پمپاژ و فشار آب به او اجازه مانور دادن و انجام حرکات نمایشی می‌دهد. با این وسیله ورزشی تفریحی-آبی می‌توان در بالای سطح آب تا ارتفاع 12 متر آزادانه پرواز کرد و از شیرجه، داخل آب‌های نیلگون خلیج‌فارس لذت ببرید.

3.اسکوتر زیردریایی

اسکوتر زیر دریایی یکی از جدیدترین و هیجان انگیزترین تفریحات آبی کیش می باشد و مورد استقبال مسافران جزیره زیبای کیش قرار گرفت. هدف از ساخت این وسیله آن بود که افرادی که به غواصی علاقمند هستند ولی به هر دلیلی نمی‌توانند این تفریح را انجام دهند، با استفاده از این وسیله به همراه یک فرد مجرب در غواصی می‌توانند به راحتی به زیر آب های نیلگون خلیج فارس بروند و از زیبایی های موجود در کف آن لذت ببرند. با این دستگاه می توانند همانند یک غواص حرفه ای، در زیر آب حرکت کنند و مرجان ها، گیاهان و ماهی های زیر آب را از نزدیک ببینند.

4.شاتل

شاتل سواری یکی دیگر از تفریحات آبی مهیج و پرشور و هیجان جزیره کیش می‌باشد. شاتل سواری به این صورت است که افراد روی یک مبل بادی سوار شده و توسط طناب به یک قایق تندرو متصل می‌شود. قایق با سرعت بسیار بالا شروع به حرکت می‌کند و تیوب را به همراه خود می‌کشد. هرچه سرعت قایق بیشتر باشد، هیجان این تفریح بیشتر خواهد بود و قایق با حرکات مارپیچ و هیجان‌انگیز لحظات شیرینی را پدید می‌آورد.  تمامی اصول ایمنی و استانداردهای لازم برای استفاده از شاتل رعایت می‌شود. کلاه ایمنی و جلیقه نجات در اختیار استفاده‌کنندگان قرار می‌گیرد. احتمال افتادن در آب وجود دارد اما نگران هیچ‌چیز نباشید چون این هم‌قسمتی از هیجان لذت‌بخش است. جلیقه نجات و مربیان حرفه‌ای مراقب شما هستند.

شاتل

5.بنانا

بنانا کیش، تیوبی بادی به شکل موز با ظرفیت‌های متفاوت است که توسط طناب‌های مخصوص به یک قایق تندرو (جت بوت) بسته می‌شود و با سرعت بسیار بالایی بر روی سطح آب دریا کشیده می‌شود. یکی از دلایل محبوبیت بنانا سواری در کیش این است که شما می‌توانید به‌صورت دسته‌جمعی همراه با خانواده و یا دوستان بنانا سواری کنید و از هیجان سرعت بر روی آب‌های زیبای خلیج‌فارس در کنار هم لذت ببرید.

6.غواصی

غواصی در جزیره زیبای کیش یکی از شگفت‌انگیز‌ترین تفریحات است. با داشتن بکرترین و غنی‌ترین ریفهای مرجانی و همچنین آب‌های زلال و شفاف، جزیره کیش عالی‌ترین مکان در خلیج‌فارس برای دیدن شگفتی‌های زیرآب است. پوشش مرجانی این جزیره در سواحل شرقی آن واقع گردیده که هرساله مورد بازدید بسیاری از علاقه‌مندان غواصی قرار می‌گیرد. همچنین وجود مراکز آموزشی و تفریحی غواصی در کیش این جزیره را تبدیل به قطب غواصی کشور نموده است. غواصی در کیش در همه فصول سال مطلوب می‌باشد؛ بنابراین هر زمان که به این جزیره زیبا سفر کنید طعم غواصی در آب‌های نیلگون خلیج‌فارس و حیات دریایی مرجانی را خواهید چشید.